• en
  • tr
CloudTeam – Salesforce.com Türkiye Yetkili Satıcısı

Hakkımızda

Cloudteam dünyanın lider CRM ve kurumsal bulut bilişim çözümleri firması Salesforce.com’un Türkiye Yetkili Satıcısıdır. Amacımız, Salesforce.com’u dünyada olduğu gibi Türkiye pazarında da 1 Numaralı CRM çözümü konumuna taşımaktır. Salesforce Türkiye Yetkili Satıcısı olarak, kurumunuzun ihtiyaçlarına yönelik CRM statejisi oluşturmaktan, ilgili Salesforce.com çözümünün hayata geçirilmesine kadar olan tüm süreçte yanınızdayız.
 
CRM’in sadece müşteri memnuniyeti, yeni bir satış otomasyonu sistemi veya çağrı merkezi hizmeti vermenin çok ötesine uzanan bir kavram olduğunu biliyoruz. “Müşteri Şirketi” olmak için iş yapma yöntemlerinizi ve mevcut çalışma sisteminizi gözden geçirmeniz gerekiyor. Müşteri odaklı şirket olma yönündeki çalışmalarınızın, çalışanlar, süreçler ve kullandığınız teknolojiler üzerinde büyük etkileri olacaktır. Dolayısıyla bu üç anahtar alandaki değişimi doğru planlamalı ve yönetmelisiniz.
 
“Müşteri Şirketi” olma yolundaki dönüşüm sürecinde başarılı olmanız için size adım adım yol gösteriyoruz. Firmanızın ihtiyaçları göz önüne alınarak oluşturulmuş CRM stratejinizin devreye alınmasında entegre ve güçlü bir altyapı sağlıyoruz. Uzun yıllardır sahip olduğumuz CRM, proje yönetimi, teknoloji takibi ve entegrasyon alanlarındaki uzmanlığımızı, firma hedeflerinize ulaşma yöntemleri ile birleştiriyoruz. Salesforce.com sertifikalı danışmanlarımızla; ihtiyaç analizi, planlama, uyarlama, sistem tasarımı, eğitim ve destek hizmetleri veriyoruz.
 
Salesforce Türkiye Yetkili Satıcısı Cloudteam’in tümü başarılı Salesforce.com projelerinin sırrı işte yukarıdaki bu noktalarda yatıyor.
 
Saleforce.com çözümleri ile;

Kasım 2012’de kurulan Salesforce Türkiye Yetkili Satıcısı Cloudteam olarak size en uygun Salesforce.com ürün ve hizmetlerini sağlıyoruz. Çalışanlarınızı, müşteri ve iş ortaklarınızı bir araya getiren, mevcut teknolojiniz ile entegre olan, iş süreçlerinizi destekleyen çözümler sunuyoruz.
 
Nasıl mı? Bize ulaşın, “Müşteri Şirketi” olmaya giden en kısa yolu gelin birlikte oluşturalım.