• en
  • tr
CloudTeam – Salesforce.com Türkiye Yetkili Satıcısı

Ürünler

Cloudteam, Salesforce.com’un Türkiye’deki ilk ve tek yetkili satıcısı (Reseller) olarak tüm Salesforce ürünleri için, danışmanlık, satış, kurulum, eğitim ve destek hizmetleri vermektedir. Hizmet verdiğimiz dünyanın lider Salesforce ürünleri aşağıdaki gibidir:


Sales Cloud


Dünyanın 1 numaralı satış gücü otomasyonu ve CRM uygulaması. Daha çok satın. Daha hızlı satın. Hızla büyüyün.


Service Cloud


Müşterilerinize her yerden, her an, her cihazdan hizmet verin. Her zaman açık, her zaman erişilebilir olun. İşte müşteri hizmetlerinin geleceği.


Social Studio


Müşterilerinizle 1′e 1 etkileşime geçin. Digital pazarlama kanallarınız ürünlerinizle birleşsin. Tüketiciler müşteriniz olsun.


Salesforce Chatter


Kurumsal sosyal ağınızı işinizin kalbine yerleştirin. Şirket içi ortak çalışma alanınıza mobil erişim sağlayın.


Salesforce1 Platform


İş ihtiyaçlarınıza özel bulut bilişim uygulamaları geliştirme platformu. Tüm uygulamalarınızı entegre edin. Mobil kurum olun.


RemedyForce


Yeni nesil BT hizmet yönetimi. Sosyal, mobil ve ortak çalışma özelliklerini IT yardım masası uygulamanız ile birleştirin.
Geçmişte, katlanarak artan maliyetlere rağmen firmalar IT altyapılarını satın almak, hayata geçirmek ve bakımını yapmak zorundalardı. Günümüzde ise SaaS (Software As A Service) modeli kurumlar için ciddi bir alternatif haline geldi. Artık kurumlar abone oldukları hizmetlere Internet üzerinden bağlanıp, ortak kullanılan altyapı üzerindeki çözümleri kullanıyorlar. Salesforce ürünleri de SaaS modelini desteklemektedir.

Salesforce ürünleri avantajlarına bakıldığında,

  • Yüksek kullanım oranı
  • Düşük başlangıç maliyeti
  • Otomatik sürüm yükseltmeleri
  • Kolay entegrasyon

özelliklerinin ön plana çıktığı gözlemlenmektedir.