• en
  • tr
CloudTeam – Salesforce.com Türkiye Yetkili Satıcısı

AppExchange

Salesforce AppExchange’deki 2200 uygulamadan biri tam size göre!

2200+ Uygulama ile Dünyanın Lider Kurumsal Uygulama Pazar Yeri

Salesforce AppExchange, dünyanın ilk bulut bilişim kurumsal uygulama ve hizmetlerin sunulduğu pazar yeridir. Bu pazar yerinde hem Salesforce müşterilerinin mevcut CRM uygulamalarına ek uygulamalar, hem de IK ve BT gibi farklı departmanların ihtiyaçlarını karşılayacak özel uygulamalar bulunmaktadır. Farklı sektörlerdeki tüm kullanıcılar, AppExchange kurumsal uygulama pazar yerini sık sık ziyaret eder. Çünkü buradaki değişik uygulamalar kolaylıkla erişilebilir, ücretsiz denenebilir ve kurulabilir. Ayrıca burada yer alan danışmanlık firmaları listesi sayesinde farklı uygulama ve endüstriyel çözümler üzerinde uzmanlaşmış Salesforce çözüm ortakları ve danışmanlık firmaları bilgilerine tek bir yerden ulaşılabilir.

Salesforce.com’un sunduğu kurumsal uygulama pazar yeri AppExchange’i siz de mutlaka ziyaret edin:

https://appexchange.salesforce.com/

Salesforce1 Platformu kullanılarak hazırlanan 2200’ün üzerindeki uygulama bugüne kadar 100.000’den Salesforce.com müşterisi tarafından 2 milyondan fazla kere kullanıma alındı. AppStore ve Google Play benzeri bir yapıyı kurumsal yapıda sunan Salesforce.com, AppExchange’de sunduğu tüm uygulamaları denetler. Ancak güvenlik denetimlerinden geçerek başarılı kabul edilen uygulamalar AppExchange pazar yerinde yer alır. Salesforce.com veri merkezlerinde barındırılan tüm uygulamalar Salesforce.com güvenliği, hızı ve gizliliği ile kullanımınıza sunulur.

Kullanıcılar Salesforce.com’un kendi fonksiyonlarının karşılamadığı bir özellik aradıklarında, ilk başvurdukları kaynak genellikle kurumsal uygulama pazar yeri AppExchange olmaktadır. Burada, çalışanların görüşlerini toplamaya yarayan basit anket araçlarından, baştan sona kontrat süreci yönetimini sağlayan güçlü fiyat teklifi uygulamalarına kadar bir çok değişik uygulama yer alır.

AppExchange, Cloudteam gibi Salesforce.com çözüm ortaklarının sunduğu ürün ve hizmetlere ilişkin güncel bilgilerin bulunduğu bir kanaldır. Sunduğumuz hizmetlere ilişkin içeriği yüklediğimiz ve tüm Salesforce kullanıcılarına sunduğumuz bir paylaşım alanıdır. Ayrıca, AppExchange üzerinde yer alan uygulamaların ihtiyaçlarınıza göre uyarlanarak hayata geçirilmesi sürecinde de size yardımcı oluyoruz.

AppExchange hakkında daha fazla bilgi için

Cloudteam AppExchange sayfasına ulaşmak için