• en
  • tr
CloudTeam – Salesforce.com Türkiye Yetkili Satıcısı

Salesforce Chatter

Kurumsal bir sosyal ağ ile kurum içi iletişim ve etkileşimi geliştirin, verimliliğinizi arttırın.

Salesforce Chatter, kurum içi iletişim ve etkileşimi arttıran kurumsal bir sosyal ağdır. Şirket çalışanlarınızın doğru zamanda doğru işleri yaparak birbirleri ile uyum içinde çalışmalarını sağlar. Duruma ve kişiye özel eylemler oluşturarak bunları her türlü masaüstü ve mobil cihaza uyarladığınızda ne kadar fazla işin tamamlandığını göreceksiniz.

Sosyal iletişimin geleneksel iş yapma yöntemlerini nasıl değiştirdiğini, yeni Salesforce1 Mobil uygulamasının çekirdeğindeki Chatter ile keşfedin.

İşinizi sosyalleştirin
Organizasyonel sınırların ötesine geçerek çalışanlarınızı birbirine bağlayın, iş verimliliğini arttırın. Satış fırsatlar, müşteri memnuniyeti, kampanya ve projeler üzerinde bir arada çalışın. İş akışlarını kolaylaştırın ve yeni fikirlerle beslenin.

Bilgiyi daha hızlı paylaşın
İhtiyaç duyduğunuz bilgiye ve uzmanlığa daha kolay ulaşın. Chatter her satış, müşteri şikayeti vb. durumla ilgili kişiler, dosyalar ve erişilebilir bilgiler hakkında tavsiyede bulunur. Rekabet durumu ve piyasa gelişmelerini kurum çapında tartışın.

Herhangi bir yerde harekete geçin
Ofisinizdeki son gelişmeleri takip edin. Nerede olursanız olun, müşteri şikayetlerini kapatın, fırsatları güncelleyin ve kritik müşteri bilgilerini baz alarak aksiyon alın.

Kurum içi ve kurum dışı etkileşiminizde maksimum verimliliğe ulaşmak için mutlaka Salesforce Chatter’ı deneyin. Satış gücü otomasyonu ve CRM uygulaması Sales Cloud ve müşteri hizmetleri uygulaması Service Cloud ile ücretsiz gelen Salesforce Chatter, tüm müşteri etkileşim sürecinin önemli bir parçasıdır. Salesforce Chatter kurum içi iletişim uygulamasını, Salesforce 1 Platformu üzerinde geliştirilmiş kurumunuza özel uygulamalar ile de kullanabilirsiniz.

Kurumunuza özel, Facebook veya Twitter benzeri bir sosyal kurum içi iletişim platformu olan Salesforce Chatter, müşteri ile en son kim, ne zaman temasa geçmiş, yeni atanan bölge sorumlusu kim, en son yönetmelik nerede, en son hangi reklam yayınlandı gibi işinizi yaparken her gün sorduğunuz ve cevabını ararken zaman kaybettiğiniz sorulara anında cevap almanızı sağlayan mükemmel bir bilgi paylaşım, kurum içi ve dışı etkileşim çözümüdür. E-posta gönderimi ihtiyacınızı en aza indirirken, en yetkin kişiler tarafından sorularınızın cevaplanmasını sağlar. Rapor ve başarılarınızın her an iletişim içinde olduğunuz tüm ekibinizle hızla paylaşılmasına imkan verir.

Chatter hakkında daha fazla bilgi için