• en
  • tr
CloudTeam – Salesforce.com Türkiye Yetkili Satıcısı

Salesforce1 Platform

İşinize özel mobil uygulamaları hızla geliştirin, hayata geçirin.

Salesforce1 Platformu, milyonlarca kurumsal mobil uygulamanın temelinde yatan bulut uygulama geliştirme ortamıdır. Bu platform üzerinde geliştirdiğiniz herhangi bir uygulama anında – ek kod yazmadan, hemen- mobil olur. %100 bulut platform ve güçlü API’lar

  • Müşterilerinize yönelik uygulamalar geliştirmenizi,
  • Çalışanlarınıza yönelik uygulamalar geliştirmenizi,
  • Her ürünü, cihazı ve platformu birbirine bağlamanızı

sağlar.

Müşterilerinize yönelik uygulamalar yaratın
İhtiyacınıza özel mobil uygulamalar geliştirin ve müşterileriniz nerede olursa olsunlar, onlara tam olarak istediklerini sunun. Salesforce1 Plaform API’ları, Mobil Servisleri ve Heroku araçları ile, tüm cihazlar için her dilde mobil uygulamaları daha hızlı ve kolay geliştirin.

Çalışanlarınız için mobil uygulamalar geliştirin
Firmalar çalışanlarının üretkenliğini sürdürebilmek için işe alma, denetim, envanter kontrolü gibi bulut uygulamalar geliştirmek için Salesforce1 Platform’u kullanıyorlar. Salesforce ile güçlendirilmiş bu mobil uygulamalarla çalışanlarınızın işinizle daha önce hiç olmadığı gibi bağ kurmasını sağlarsınız.

Her şeyi birbirine bağlayın
Herşeyin birbiri ile bağlı olduğu bir dünya ile sorunsuz entegre olan uygulamaları hızla ve kolayca geliştirmek için gerekli güçlü API’lar, dünyanın lider bulut uygulama geliştirme platformu ile birlikte gelir. İster arka ofis sistemlerinize, ister geleneksel teknolojilere veya internet erişimli cihazlara bağlanın, Salesforce1 Platformu her bağlantıyı anlamlı kılacak veri ve erişim altyapısını sağlar.

Bugüne kadar herhangi bir dilde uygulama geliştirdiyseniz hemen DeveloperForce’a bağlanın. Bir milyondan fazla uygulama geliştirme uzmanından oluşan topluluğun bir parçası olun. Kendinize bir geliştirme ortamı açın ve Salesforce1 Platformu üzerinde -sadece dakikalar içinde- uygulama geliştirmenin keyfini çıkarın.

Salesforce1 Platformu ile isterseniz kendi uygulamalarınızı kolaylıkla geliştirin, isterseniz Sales Cloud ve Service Cloud ile birlikte çalışacak mükemmel ek uygulamalar hazırlayın.
Veya dünyanın lider kurumsal bulut uygulamaları pazar yeri AppExchange’i ziyaret edin, Salesforce çözüm ortakları tarafından geliştirilen 2200’den fazla uygulamadan birini seçin, kurun ve kullanmaya başlayın.